Sony HT-ZF9 (4548736066755) - OKAZJE Oceń produkt:

od 2998,00 PLN

  • Producent: Sony
  • Kategoria: Soundbary

Soundbar SONY HT-ZF9 Maksymalnie 7.1.2-kanałowy system emituje dźwięk przestrzenny ze wszystkich kierunków Nasza najnowsza technika dźwięku przestrzennego, Vertical Surround Engine, pozwala na słuchanie dźwięku w formacie Dolby Atmos bez głośników skierowanych do góry.

Bez względu na typ wnętrza dwa głośniki przednie reprodukują dźwięk „pionowy”, tworząc wirtualny dźwięk przestrzenny, który otacza Cię z każdej strony. Interpolacja do 7.1.2-kanałowego dźwięku System maksymalnie 7.1.2-kanałowego dźwięku pozwoli Ci odkryć zupełnie inny wymiar filmów.

Nasze innowacyjne cyfrowe przetwarzanie sygnału przekształcają każdy sygnału audio w dźwięk przestrzenny za jednym naciśnięciem przycisku na pilocie. Znakomite ustawienia każdego dźwięku. Korzystając z przycisku na pilocie, wybierz tryb dźwięku, który nadaje się najlepiej do danej rozrywki.

Aby lepiej wczuć się w film, wybierz Tryb kinowy. Z kolei jeśli chcesz poczuć się jak w akcji, aktywuj tryb Game Studio, który został wytwarzany przez twórców konsoli PlayStation. Tryb sportowy pozwoli Ci się poczuć jak na trybunach, a Tryb muzyki uwydatni detale każdego utworu.

Tryb wiadomości powiększa istotność głosu. Spójny wygląd sprzętu Połączenia poprzez HDMI, LAN, USB i inne pozwalają radować się muzyką i filmami z różnych źródeł. Oglądaj wszystkie filmy w jakości 4K HDR Dzięki przekazywaniu najnowsocześniejszego sygnału 4K HDR z prędkością 18 GB/s i obsłudze HDCP 2.2 urządzenie HT-ZF9 obsługuje nowoczesne formaty kina domowego, w tym HDR10, Dolby Vision i Hybrid-Log Gamma.

Tak, jak chcieli artyści Słuchając tu dźwięku o wysokiej rozdzielczości, ulepszonej niż na płycie CD, poczujesz się jak w studiu nagraniowym. Pasja do muzyki łączy wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — sprawiając wrażenie, iż artysta występuje przed Tobą.

zaimplementowane Wi-Fi® Bezprzewodowe łączenie ze strumieniową transmisją muzyki dzięki zastosowanemu modułowi Wi-Fi. Strumieniowa transmisja poprzez Bluetooth® Strumieniowe, bezprzewodowe przesyłanie muzyki dzięki łączności Bluetooth®.

Usłysz wszystkie detale dzięki DSEE HX™ Dzięki technice DSEE HX™ posiadane nagrania brzmią niemal tak jak muzyka o wysokiej rozdzielczości. Przesyłanie strumieniowe muzyki w całym domu Aplikacja Sony |

Music Center (wcześniej SongPal) pozwala grupować wybrane listwy głośnikowe i głośniki Sony, a także odtwarzać muzykę w wielu pomieszczeniach na raz. Przyłączanie głośników tylnych komplet do obsługi dźwięku przestrzennego można w każdej chwili rozbudować o bezprzewodowe głośniki tylne....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Soundbary