Sony HT-ZF9 (4548736066755) - OKAZJE Oceń produkt:

od 2850,00 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: Sony
  • Kategoria: Soundbary

Całkowite zanurzenie, unikatowy realizm3.1-kanałowa listwa głośnikowa z Wi-Fi/łącznością ® i systemem Dolby Atmos® / DTS:X™ | HT-ZF9Najważniejsze cechy:niespotykane wrażenie dźwięku przestrzennego dzięki systemowi kanałów 7.1.2Tryby dźwięku trafne do oglądania filmów, grania itp.Przekazywanie sygnału 4K HDRMaksymalnie 7.1.2-kanałowy system emituje dźwięk przestrzenny ze wszelkich kierunkówZastosowana tu technologia Vertical Surround Engine pozwala na poczucie dreszczu emocji z filmów w najnowszych kinowych formatach dźwięku, takich jak Dolby Atmos czy DTS:X.

Bez względu na typ pomieszczenia trzy głośniki przednie reprodukują dźwięk „pionowy”, tworząc wirtualny dźwięk przestrzenny, który otacza Cię z każdej strony.Interpolacja do 7.1.2-kanałowego dźwiękuSystem maksymalnie 7.1.2-kanałowego dźwięku pozwoli Ci odkryć zupełnie inny rozmiar filmów.

Nasze zaawansowane cyfrowe przetwarzanie sygnału przekształcają każdy sygnału audio w dźwięk przestrzenny za jednym naciśnięciem przycisku na pilocie.idealne ustawienia każdego dźwięku.Korzystając z przycisku na pilocie, wybierz tryb dźwięku, który pasuje najlepiej do danej rozrywki.

Aby lepiej wczuć się w film, wybierz Tryb kinowy. Z kolei jeśli chcesz poczuć się jak w akcji, aktywuj tryb Game Studio, który został wytwarzany poprzez twórców konsoli PlayStation. Tryb sportowy pozwoli Ci się poczuć jak na trybunach, a Tryb muzyki zaakcentuje szczegóły każdego utworu.

Tryb wiadomości zwiększa wyraźność głosu.Spójny wygląd sprzętuPołączenia poprzez HDMI, LAN, USB i inne pozwalają cieszyć się muzyką i filmami z rozmaitych źródeł.Oglądaj wszystkie filmy w jakości 4K HDRDzięki przekazywaniu najnowsocześniejszego sygnału 4K HDR z szybkością 18 GB/s i obsłudze HDCP 2.2 urządzenie HT-ZF9 obsługuje nowoczesne formaty kina domowego, w tym HDR10, Dolby Vision i Hybrid-Log Gamma.Tak, jak chcieli artyściSłuchając tu dźwięku o wysokiej rozdzielczości, ulepszonej aniżeli na płycie CD, poczujesz się jak w studiu nagraniowym.

Pasja do muzyki łączy wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — powodując wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.wbudowane Wi-Fi®Bezprzewodowe łączenie ze strumieniową transmisją muzyki dzięki zastosowanemu modułowi Wi-Fi.Strumieniowa transmisja przez Bluetooth®Strumieniowe, bezprzewodowe przesyłanie muzyki dzięki łączności Bluetooth®.Usłysz wszystkie szczegóły dzięki DSEE HX™Dzięki technice DSEE HX™ posiadane nagrania brzmią niemal tak jak muzyka o wysokiej rozdzielczości.Przesyłanie strumieniowe muzyki w całym domuAplikacja Sony |

Music Center (wcześniej SongPal) pozwala grupować wybrane listwy głośnikowe i głośniki Sony i odtwarzać muzykę w wielu pomieszczeniach na raz.podłączanie głośników tylnychZestaw do obsługi dźwięku przestrzennego można w każdej chwili rozbudować o bezprzewodowe głośniki tylne.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Soundbary