Sony HT-XF9000 (4548736067028) - OKAZJE Oceń produkt:

od 1899,00 PLN

  • Producent: Sony
  • Kategoria: Soundbary

zapewnia kinowy klimat2.1-kanałowa listwa głośnikowa z łącznością ® i systemem Dolby Atmos® / DTS:X™ | HT-XF9000Najważniejsze cechy:nieporównane wrażenie dźwięku przestrzennego dzięki systemowi kanałów 7.1.2Przekazywanie sygnału 4K HDRWzornictwo pasujące do telewizora BRAVIA (seria XF9005)Maksymalnie 7.1.2-kanałowy system emituje dźwięk przestrzenny ze wszelkich kierunkówNasza najnowsza technika dźwięku przestrzennego, Vertical Surround Engine, zezwala na słuchanie dźwięku w formacie Dolby Atmos bez głośników skierowanych do góry.

Bez względu na wariant pomieszczenia dwa głośniki przednie reprodukują dźwięk „pionowy”, tworząc wirtualny dźwięk przestrzenny, który otacza Cię z każdej strony.Interpolacja do 7.1.2-kanałowego dźwiękuSystem maksymalnie 7.1.2-kanałowego dźwięku pozwoli Ci odkryć zupełnie inny wymiar filmów.

Nasze progresywne cyfrowe przetwarzanie sygnału przekształcają każdy sygnału audio w dźwięk przestrzenny za jednym naciśnięciem przycisku na pilocie.różne tryby dźwięku przypasowanie go do otoczeniaPięć różnych trybów dźwięku powiększa wrażenia z rozrywki.

Aby lepiej wczuć się w film, wybierz Tryb kinowy. Z kolei jeśli chcesz poczuć się jak w akcji, aktywuj tryb Game Studio, który pozostał tworzony przez twórców konsoli PlayStation. Tryb sportowy pozwoli Ci się poczuć jak na trybunach, a Tryb muzyki wyeksponuje detale każdego utworu.

Tryb wiadomości powiększa pokaźność głosu.wyśmienite połączenieNasze studio projektowe stworzyło listwę głośnikową HT-XF9000 i telewizor BRAVIA XF90 w taki sposób, aby się wzajemnie uzupełniały widocznie, dzięki temu listwę można umieścić z przodu telewizora.

Co więcej, by uzyskać estetyczny widok, oba urządzenia można zespoić w sposób bezprzewodowy.Oglądaj wszystkie filmy w jakości 4K HDRDzięki przekazywaniu najnowszego sygnału 4K HDR z szybkością 18 GB/s i obsłudze HDCP 2.2 urządzenie HT-XF9000 obsługuje najnowsze formaty kina domowego, w tym Dolby Vision, HDR10 i Hybrid Log Gamma.Łatwość podłączania do wszystkich sprzętówPrzesyłanie sygnałów audio i video jednym kablem do wszelkich sprzętów, w tym telewizora.Jeden kabel HDMI ARCPrzesyłaj dźwięk i steruj informacjami z telewizora za pomocą jednego przewodu HDMI ARC.Bezprzewodowe połączenie z telewizoremStrumieniowe przesyłanie muzyki dzięki łączności Bluetooth®Przesyłaj strumieniowo z łącznością Bluetooth®Strumieniowe przesyłanie muzyki dzięki łączności Bluetooth®Łączność przez USBPodłącz poprzez USB, żeby odtwarzać ulubione albumy.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Soundbary