Samsung hw-n550 - OKAZJE Oceń produkt:

od 1119,20 PLN

oszczędzasz do 20%

  • Producent: SAMSUNG
  • Kategoria: Soundbary

Soundbar z dedykowanym kanałem centralnym oraz bezprzewodowym subwooferem. Korzyści: Poczuj różnicę, jaką powoduje mocniejszy dźwięk. Asygnowany kanał centralny zapewnia znaczny dialog, a dołączony bezprzewodowy subwoofer zagwarantuje głęboki, mocny bas.

Twój soundbar działa dodatkowo jako potężny głośnik Bluetooth. Prosto odtwarzaj muzykę z praktycznie dowolnej usługi przesyłania strumieniowego, podłączając urządzenie do głośnika soundbar poprzez Bluetooth.

N550 świetnie zespala się z większością telewizorów Samsung. Ciesz się połączeniem Plug-and-Play za pośrednictwem połączeń przewodowych lub bezprzewodowych, steruj zarówno telewizorem, jak i listą głośników przy pomocy jednego pilota i przystosuj swój dźwięk bezpośrednio z menu telewizora.

Dźwięk przestrzenny powiększa obszar odsłuchu jednocześnie na boki, jak i do góry, by emitować dźwięk. Teraz możesz cieszyć się genialnym dźwiękiem dzięki prawdziwie realistycznym efektom dźwięku przestrzennego.

Szczotkowany metalowy grill i delikatnie nachylone boki nadają głośnikowi soundbar gustowny, elitarny wygląd, który nieprzeciętnie nadaje się do telewizora.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Soundbary