• Producent: Samsung
  • Kategoria: Soundbary
Usłysz każdy detal obrazu
Â
Głębia basów - Distortion Cancelling

technika Samsung Distortion Cancelling przewiduje i eliminuje zniekształcenia, zanim do nich dojdzie, zapewniając głębsze i staranniejsze basy bez potrzeby podłączania osobnego subwoofera.

Moc dźwięku - Multi-speaker control

Głośniki soundbara, napędzane jedyną w swoim rodzaju technologią, poruszają się synchronicznie, co zapewnia jeszcze mocniejsze basy.

Realistyczny dźwięk dzięki HD Audio

Poczuj się jakbyś był w centrum akcji dzięki niesamowicie realistycznej oprawie dźwiękowej. Soundbar odtwarza formaty HD Audio zachowujące wysoką jakość i mnogość oryginalnego dźwięku, przez użycie częstotliwości próbkowania 96 kHz / 24 bit.

Â
Â
trafne brzmienie w całym pomieszczeniu

dzisiaj z każdego miejsca usłyszysz wyśmienity dźwięk. Doświadczaj niesamowitego brzmienia w całym pomieszczeniu za sprawą nowoczesnego głośnika szerokopasmowego.

9 zastosowanych głośników

Soundbar obejmuje 9 odrębnych głośników, każdy z przeznaczonym wzmacniaczem. Żeby zapewnić wyraźne i precyzyjne odwzorowanie dźwięku, konfigurację i zestrojenie głośników przeprowadzono w Samsung Audio Lab w Kalifornii.

Tryb Smart Sound

Sam wybierz tryb dźwięku albo pozwól, aby Soundbar zrobił to za Ciebie. Urządzenie samoczynnie analizuje dźwięk i proponuje najkorzystniejszą opcję, perfekcyjnie dostosowaną do treści.

Â

Pełnia wrażeń w rozdzielczości UHD (4K)

Samsung QLED TV, odtwarzacz UHD Blu-ray i Soundbar Sound+ to pakiet idealny, zepewniający rozrywkę najwyższej jakości. Dzięki 4K Pass-Through, soundbar przekaże do telewizora obraz z Blu-raya w jakości UHD (4K) i jednocześnie zapewni doskonałą oprawę dźwiękową.

Â
Â
Â
Nauka w służbie dźwięku

Inżynierowie z Samsung Audio Lab w Kalifornii przetestowali i dopracowali Soundbary, żeby zapewnić genialnie zbalansowany dźwięk, który wypełni całą przestrzeń.

Â
Â
Â
Bezprzewodowe połączenie z TV

Bez trudu i plątaniny kabli podłącz soundbar do telewizora Samsung* przez Bluetooth lub Wi-Fi. Będziesz mógł natychmiast cieszyć się wszystkimi treściami wzbogaconymi o czysty i mocny dźwięk.

Â

* Kompatybilność z wybranymi telewizorami Samsung. O detale prosimy pytać w sklepach.

Streaming muzyki

Soundbar Sound+ bez trudu odtworzy Twoje ulubione utwory, strumieniuwane ze smartfona czy tabletu. Wystarczy zastosować Bluetooth lub dopasować się z Wi-Fi.

Â
Aplikacja Samsung Multiroom

Odtwarzaj ulubione utwory z pamięci telefonu czy z serwisów streamingowych w prędki i wygodny sposób. Dzięki Aplikacji Samsung Multiroom wszystko wynajdziesz w jednym miejscu.

Â
Â
Jeden pilot

Nie potrzebujesz kilku pilotów. By włączyć/wyłączyć soundbar, zmienić głośność, a nawet kontrolować efekty dźwiękowe, starczy Ci jeden pilot - Smart Control od telewizora Samsung Smart TV.

* Kompatybilność z wybranymi telewizorami Samsung. O szczegóły prosimy pytać w sklepach.

Â
Â
One Mount - bezproblemowe mocowanie

Postaw na prostotę i ład. Przymocuj soundbar bezpośrednio do telewizora przy pomocy wieszaka One Mount. Dodatkowo, użyj jednego kabla zasilania, żeby podłączyć do prądu oba urządzenia. Koniec z bałaganem!

* Wieszak One Mount (WMN300SB) sprzedawany osobno.

Â
Â
Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny

zestaw głośników bezprzewodowych Samsung* pozwoli Ci prosto rozbudować domowy system audio bez plątaniny kabli **. Stwórz wielokanałowy system dźwięku przestrzennego podłączając głośniki do Soundbara.

towar
marka
Kod producenta
HW-MS651/EN
EAN
8806088690582
dane podstawowe
srebrny
Fizyczne Wyposażenie
Warunki gwarancji
Długość
-
rodzaj gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801172678
Opis:
Gwarancja wykonywana przez serwis autoryzowany producenta

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Soundbary