• Producent: Samsung
  • Kategoria: Soundbary

Soundbar SAMSUNG HW-MS650/EN Głębia basów - Distortion Cancelling technika Samsung Distortion Cancelling przewiduje i eliminuje zniekształcenia, zanim do nich dojdzie, zapewniając głębsze i staranniejsze basy bez potrzeby podłączania osobnego subwoofera.

Moc dźwięku - Multi-speaker control Głośniki soundbara, napędzane jedyną w swym typu technologią, poruszają się synchronicznie, co zagwarantuje jeszcze mocniejsze basy. Realistyczny dźwięk dzięki HD Audio Poczuj się jakbyś był w centrum akcji dzięki niesamowicie realistycznej oprawie dźwiękowej.

Soundbar odtwarza formaty HD Audio zachowujące wysoką jakość i bogactwo oryginalnego dźwięku, poprzez użycie częstotliwości próbkowania 96 kHz / 24 bit. Słuszne brzmienie w całym pomieszczeniu dzisiaj z każdego miejsca usłyszysz świetny dźwięk.

Doświadczaj niesamowitego brzmienia w całym pomieszczeniu za sprawą nowoczesnego głośnika szerokopasmowego. 9 zastosowanych głośników Soundbar obejmuje 9 odrębnych głośników, każdy z przeznaczonym wzmacniaczem.

By zapewnić wyraźne i precyzyjne odwzorowanie dźwięku, konfigurację i zestrojenie głośników przeprowadzono w Samsung Audio Lab w Kalifornii. Tryb Smart Sound Sam wybierz tryb dźwięku albo pozwól, by Soundbar zrobił to za Ciebie.

Urządzenie automatycznie analizuje dźwięk i proponuje najlepszą opcję, genialnie dopasowaną do treści. Pełnia wrażeń w rozdzielczości UHD (4K) Samsung QLED TV, odtwarzacz UHD Blu-ray i Soundbar Sound+ to zestaw nadzwyczajny, zepewniający rozrywkę najwyższej jakości.

Dzięki 4K Pass-Through, soundbar przekaże do telewizora obraz z Blu-raya w jakości UHD (4K) i równocześnie zapewni świetną oprawę dźwiękową. Nauka w służbie dźwięku Inżynierowie z Samsung Audio Lab w Kalifornii przetestowali i dopracowali Soundbary, aby zapewnić świetnie zbalansowany dźwięk, który wypełni całą przestrzeń.

Bezprzewodowe połączenie z TV Bez trudu i plątaniny kabli podłącz soundbar do telewizora Samsung przez Bluetooth lub Wi-Fi. Będziesz mógł natychmiast radować się wszystkimi treściami wzbogaconymi o czysty i konkretny dźwięk....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Soundbary