Onkyo LS-T30, LS-T30 - OKAZJE Oceń produkt:

od 1999,99 PLN

  • Producent: Onkyo
  • Kategoria: Soundbary

Gdy usłyszysz dźwięk z telewizora usztywniony poprzez system Onkyo nie będziesz już miał odwrotu. Pozostanie Ci wyłącznie znaleźć sprzęt o odpowiednim wyglądzie i prostocie używania. Jeśli zainteresowany jesteś elegancją i chcesz równocześnie zaoszczędzić miejsce mamy dla Ciebie coś wyśmienitego. Nowy Onkyo LS-T30 skupia w sobie sprawdzone rozwiązania techniki Hi-Fi, łatwość obsługi i uniwersalność w stylowej obudowie. Polecamy go do stosowania z wielkimi nawet 70 calowymi telewizorami które można do niego podłączyć jednym kablem. Obfity 16 cm subwoofer perfekcyjnie łączy się z czterema pełnozakresowymi głośniki by produkować aktywny, głęboki i detalowy dźwięk.

Cztery zoptymalizowane tryby przestrzenne pochodzące od specjalisty w dziedzinie dźwięku wielokanałowego firmy DTS Sound Studio™, pozwolą Ci starannie scalić się wyświetlanej treści. LS-T30 jest wyposażony w dekoder Dolby Digital, możesz więc z nadzwyczajną jakością odtwarzać dźwięk ze ścieżek z płyt DVD albo Blu-ray Disc, czy dekoderów telewizji kablowej HD. Najkorzystniejsze jest jednak to, że Twój LS-T30 może słzastosować jako konkretny system stereo do którego można prosto dostarczyć dźwięk ze smartfona z zastosowaniem Bluetooth albo podłączyć odtwarzacz multimedialny za pomocą analogowego wejścia stereo (minijack 3.5 mm).

LS-T30 jest niezwykle płaski i z łatwością daje się wkomponować w wystrój pokoju, a do tego proponuje przestrzenny dźwięk bez konieczności budowania skomplikowanego sytemu wielogłośnikowego.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Soundbary