Denon dht-s514 (4951035051443) - OKAZJE Oceń produkt:

od 1698,00 PLN

oszczędzasz do 3%

  • Producent: DENON
  • Kategoria: Soundbary

Siła elegancji Soundbar DENON DHT-S514 to listwa dźwiękowa z systemem głośników 2.1, która stanowi świetne uzupełnienie brzmienia telewizora. Gustowna budowa wspaniale wkomponuje się w każde wnętrze, dostarczając niezapomnianych wrażeń dźwiękowych podczas oglądania ulubionych programów i filmów.

Listwa głośnikowa została zaprojektowana tak, by była przypasowana do podstawy telewizorów 42-calowych i pokaźniejszych. Dodatkowo DENON DHT-S514 posiada korektor dźwięku, tryb nocny, ASC i Cinema Mode. Wysoka jakość dźwięku Soundbar DENON DHT-S514 zaopatrzono w innowacyjne rozwiązania, które wpływają na wysoką jakość dźwięku.

Jedną z nich jest technologia Denon Virtual Surround, która dźwięk stereo wysokiej jakości przekształca w naturalny, wielokanałowy dźwięk przestrzenny. Wrażenia potęguje wbudowany dekoder Dolby Digital oraz DTS.

dodatkowo DENON DHT-S514 ma także tryb nocny. Całkowita moc głośników to 175 W. Składają się na nią dwa przetworniki wysokotonowe 1/2" oraz dwa przeciętnietonowe przetworniki owalne 2" x 5" oraz bezprzewodowy subwoofer z dwoma przetwornikami 5 1/4" dla uzyskania konkretnego basu.

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki Łączność bezprzewodowa odbywa się w standardzie Blutooth. Dzięki temu Soundbar DENON DHT-S514 może samoczynnie nawiązywać połączenie z urządzeniami przenośnymi i odtwarzać utwory strumieniowo.

Soundbar jest dostarczany wraz z pilotem zdalnego sterowania, lecz urządzenie można także obsługiwać pilotem od telewizora. Można zamontować go na ścianie albo ustawić na płasko. Soundbar DENON DHT-S514 ma wejście i wyjście HDMI z ARC (Audio Return Channel), wejścia coaxial i cyfrowe, jak także wejście analogowe....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Soundbary